Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
GIF Gram (1)
Ribe BK
U11 Drenge B (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
GIF Gram
Brørup GF
U13 Drenge C2 (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
GIF Gram
Sommersted IF (U14)
U15 Piger C (2010-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 396
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Gram
Jels
M+32 / M+40 - 60 min. 11-mands Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
GIF Gram
Hammelev SUF
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
GIF Gram
BVF21
U8 Drenge C2 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
GIF Gram
Oversidder
U13 Drenge C1 (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
GIF Gram
Esbjerg IF 92
U10 Piger B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
GIF Gram
Løgum IF
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 109
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Gram
Taps
M+32 / M+40 - 60 min. 11-mands Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
GIF Gram
Christiansfeld IF
U13 Drenge C1 (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 338
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
GIF Gram
Toftlund IF
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 348
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
GIF Gram
Starup UIF (H)
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
GIF Gram (1)
Rødding IF
U11 Drenge B (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
GIF Gram
Starup UIF (H)
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 348
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Gram
Stepping
M+32 / M+40 - 60 min. 11-mands Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
GIF Gram
Fjelstrup IF
U8 Drenge C2 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
GIF Gram
Starup UIF (H)
U15 Piger C (2010-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 396
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
GIF Gram
Skærbæk B
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 109
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
GIF Gram
Askov/Malt UI
U10 Piger B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|